Celostátní výtvarná soutěž o Zlatý paragraf

Soutěž vyhlásilo Ministerstvo spravedlnosti. Děti měly za úkol výtvarně vyjádřit jak si představují spravedlnosti, co se jim vybaví, když se řekne právo nebo zákon.

Naši žáci vytvořili kolektivní keramické dílo s názvem Pozor, porušuješ zákon o právu shromažďovacím! Ústřední postavou celé kompozice je soudce, který ukazuje prstem na účastníky demonstrace a varuje je před porušováním daného zákona.

Na kolektivní práci se podíleli tito žáci:
Jan Turč, 8.A
Eliška Tomášková, 8.A
Andrea Bulínová, 8.A
Dana Ehrlichová, 8.A
Kateřina Flaišhanzová 8.A
Jana Egrtová 8.A
Michaela Perlíková, 8.B
Petra Sniegonová, 8.B
Lucie Stuchlová 8.B
Ondřej Mařík, 7.A
Markéta Hauznerová 7.A