Aktuálně ŠD

Mimořádná změna samostatných odchodů v systému Bellhop
Přihlášení:
Na adrese: https://zs28plzen.bellhop.cz/IS

Pro přihlášení použijte přihlašovací údaje, které naleznete vlepené v žákovské knížce žáka.

Např.:

Na stránce „Mimořádné samostatné odchody“ lze jednorázově změnit čas odchodu, samostatný odchod zadat nebo naopak samostatný odchod zrušit.

Tlačítkem “Následující týden” se můžete posunout na následující týden. Též je možné klepnutím na ikonku kalendáře u popisu týdne zobrazit kalendář a výběrem data změnit zobrazený týden.

Zadání samostatného odchodu:
U příslušného dne klepněte na tlačítko Samostatný odchod, aby bylo zelené. Objeví se pole pro zadání samostatného odchodu.

Do pole „Čas odchodu“ vyplňte požadovaný čas. Čas zadávejte s dvojtečkou bez mezer, například 15:30. Čas musí odpovídat pravidlům školy, kdy je možné žáky z družiny vyzvedávat. Můžete vyplnit poznámku, kterou vychovatel uvidí v době odchodu. Na závěr je třeba výjimku uložit tlačítkem „Uložit výjimku“.

Zrušení nastavené výjimky:
Červeným tlačítkem Zrušit výjimku provedete zrušení nastavené výjimky a žák bude odcházet jako obvykle, podle zadaného pravidelného samostatného odchodu nebo vyzvednutí čipem.

Změna samostatného odchodu:
Pro změnu času samostatného odchodu stačí změnit čas samostatného odchodu a potvrdit tlačítkem Uložit výjimku.

Zrušení samostatného odchodu:
Pro zrušení pravidelného samostatného odchodu a vyzvednutí čipem stačí zvolit tlačítko Vyzvednutí čipem, aby bylo zelené a uložit tlačítkem Uložit výjimku.