Konzultační hodiny

 

Vedení školy
Příjmení a jméno/funkceTelefonMobile-mailKonzultace
Ředitelka školy
Jedličková Pavla378028840724 164 425jedlickovapa@zs28.plzen-edu.czpondělí 14,00-16,00 hodin (po dohodě i jindy)
Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň

Hlavinková Stanislava

378028870724 164 426hlavinkovast@zs28.plzen-edu.czpondělí (po předchozí domluvě)
Zástupce ředitelky pro 2. stupeň
Hefler Stanislav378028849602 539 647heflerst@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Administrativa
Příjmení a jménoTelefonMobile-mailKonzultace
Meinzrová Kristina 378028880725 837 007meinzrovakr@zs28.plzen-edu.cz7,30 - 15,00 hodin
Ekonomka, účetní
Příjmení a jménoTelefonMobile-mailKonzultace
Eva Šindelářová378028880

 

sindelarova@plzen.eustředa, čtvrtek
Pověřenec pro zpracování osobních údajů GDPR
Příjmení a jménoTelefonMobile-mailKonzultace
Ing. Jiří Baumruk378032207

 

baumruk@plzen.eudle potřeby, po předchozí domluvě
Koordinátor zájmové činnosti - kroužky
Příjmení a jménoTelefonMobile-mailKonzultace
Sinkulová Lada606339484

 

krouzky@zs28plzen.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Administrátor Školy OnLine a webových stránek
Příjmení a jménoTelefonMobile-mailKonzultace
Hefler Stanislav378028849602 539 647heflerst@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Výchovný poradce 2022/2023
Příjmení a jménoStupeňTelefone-mailKonzultace
Hamplová Kateřina1. a 2. stupeň378 028 854hamplovaka@zs28.plzen-edu.czpondělí 14,00-16,00 hodin
Metodik prevence 2022/2023
Příjmení a jménoStupeňTelefone-mailKonzultace
Svobodová Helena1. stupeň378 028 862svobodovahe1@zs28.plzen-edu.czúterý 14,00-16,00 hodin
Horešovská Jana2. stupeň378 028 850horesovskaja@zs28.plzen-edu.czúterý 14,00-16,00 hodin
Učitelé na 1. stupni 2022/2023
Příjmení a jménoTřídaTelefone-mailKonzultace
Balejová Renata2.C378 028 881balejovare@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Častorálová Petra1.A378 028 862castoralovape@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Klérová Terezie5.A378 028 861klerovate@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Kolaříková Kristýna378 028 850kolarikovakr@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Kotlabová Petra1.Ckotlabovape@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Kovaříková Tereza4.B378 028 861kovarikovate@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Lišková Soňa3.B378 028 858liskovaso@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Ludvíková Alena1.B378 028 861ludvikovaal@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Neumannová Veronika3.A378 028 859neumannovave@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Penevová Lenkapenevovale@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Řežábková Zora2.A378 028 858rezabkovazo@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Slachová Pavla378 028 861slachovapa@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Svobodová Helena2.B378 028 862svobodovahe1@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Šimková Martina 378 028 881simkovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Šollová Marie5.B378 028 874sollovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Štáhlichová Klára5.C378 028 862stahlichovakl@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Tomanová Janatomanovaja@zs28.plzen-edu.cz
Tomanová Štěpánka4.C378 028 859tomanovast@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Tvrdoň Lucie4.Atvrdonlu@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Učitelé na 2. stupni 2022/2023
Příjmení a jménoTřídaTelefone-mailKonzultace
Čáp Miroslav8.C378 028 855capmi@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Hajžmanová Alena378 028 856hajzmanovaal@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Hamplová Kateřina378 028 854hamplovaka@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Horešovská Jana378 028 850horesovskaja@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Chu Kateřina378 028 863chuka@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Jančíková Hana7.A378 028 851jancikovaha@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Kolaříková Kristýna6.A378 028 850kolarikovakr@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Koukolíková Blanka378 028 855koukolikovabl@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Penevová Lenkapenevovale@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Pleva Tadeáš7.C378 028 866plevata@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Rospopčuk Aneta7.B378 028 856rospopcukan@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Řehák Martin6.B378 028 851rehakma@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Schneberger Michal9.C378 028 866schnebergermi@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Slachová Pavla378 028 861slachovapa@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Slavíková Eliška9.B378 028 853slavikovael@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Smetková Olga378 028 853smetkovaol@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Soyma Nováková Eva6.C378 028 856novakovaev@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Šikel David8.B378 028 854sikelda@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Šmausová Kateřina8.A378 028 853smausovaka@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Tauchenová Jitka9.A378 028 850tauchenovaji@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Ungrová Petra378 028 863ungrovape@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Vítková Michaela378 028 851vitkovami@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Školní družina 2022/2023
Příjmení a jménoOdděleníTelefone-mailKonzultace
Vladařová MarcelaVedoucí družiny378 028 883vladarovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Filipčíková JitkaObláček378 028 886filipcikovaji@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Haschová Ludmila378 028 878haschovalu@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Kolářová DanaKvítek378 028 873kolarovada@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Koutecká KateřinaMotýlek378 028 887kouteckaka@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Pražáková MargitaSněhulák378 028 885prazakovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Sinkulová LadaKapka378 028 869sinkulovala@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Šedivcová SimonaHvězdička378 028 882sedivcovasi@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Vladařová MarcelaSluníčko 378 028 883vladarovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Zemanová MarkétaParaplíčko378 028 889zemanovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Školní jídelna
Příjmení a jménoMobilTelefone-mailKonzultace
Macholánová Marie724 164 427378 028 890macholanovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Asistenti pedagoga 2022/2023
Příjmení a jménoTřídaTelefone-mailKonzultace
Boháčová Kateřina1.Bbohacovaka@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Divišová Veronika3.Adivisovave@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Hartlová Marie4.Bhartlovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Jirovcová Jitka3.Bjirovcovaji@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Kalinová Veronika7.Ckalinovave@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Kašparová Monika6.Bkasparovamo@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Ing. Kosová Martina4.Akosovama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Košová Kateřina6.Ckosovaka@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Leitlová Michaela4.Aleitlovami@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Lvová Zuzana7.Alvovazu@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Maxová Anna5.Cmaxovaan@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Nová Pavla2.Cnovapa@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Panušková Barbora2.Apanuskovaba@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Sedláčková Iveta1.Csedlackovaiv@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Sladká Stanislava8.Csladkast@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Staňková Simona7.Bstankovasi1@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Sušánková Klára1.Bsusankovakl@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Vacovská Martina9.Cvacovskama@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Vápeníková Hana8.Avapenikovaha@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Další pracovníci
Příjmení a jménoTelefonMobile-mailKonzultace
Babka Janbabkaja@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě
Klouda Michalkloudami@zs28.plzen-edu.czdle potřeby, po předchozí domluvě

 
 

 

28. základní škola Plzeň na mapě

Adresa školy

28. základní škola Plzeň, příspěvková organizace
Rodinná 39, 312 00 Plzeň
GPS: 49.7449322N, 13.4109242E

tel: (+420) 378 028 888
fax: 378028860
e-mail: skola@zs28.plzen-edu.cz
ID datové schránky: fk9mwc4
IČ: 70880026
RED IZO: 102228418
Komerční banka Plzeň-město č. ú.  50133311/0100