Den dětí ve 3. A

Dobrý den, paní učitelko,
chci vám napsat, jak se mi líbil páteční Mezinárodní den dětí. Děkuji, že jste nám dovolila si místo učení přinést hry. Vzala jsem si hru DOBBLE a hrála jsem ji s Verčou a s Aničkou. Líbí se mi na hře DOBBLE, že je lehká, zábavná a trénuje se při ní postřeh a rychlost. Verča přinesla hru SPEEDY. Hra byla úžasná a procvičily jsme si při ní matematiku. Ještě jsme se stejnou skupinou hráli QWIRKLE. Musí se přiřazovat správné barvy a tvary. Den se mi moc líbil!
Lucka Valentová

V pátek 1. 6. jsme oslavili Den děti tím, že jsme hráli hry. Hrála jsem piškvorky (turnaj), Spino a Krycí jména. Hru Krycí jména přinesla Emička. Hra byla zábavná a procvičila jsem si při ní slovní zásobu. Den mě bavil, nejvíc hra Krycí jména. Děkuji paní učitele.
Nelinka Netušilová

Na Den děti jsme hráli hry. Nejvíc se mi líbila hra Krycí jména rozvíjející slovní zásobu. Také se mi líbila hra Ligretto rozvíjející postřeh. Ale hráli jsme i jiné hry; například Abaku, KrisKros.
Den se mi moc líbil.
Eliška Herciková

V pátek byl Den dětí a neučili jsme se. Se spolužáky Kikim, Páťou a Jindrou jsme udělali tým. Paní učitelka nám rozdala hry. Vysvětlila nám pravidla. Nejvíc se mi líbila hra S Jakubem na rybách. Den jsem si moc užil.
David Meinzr

Mgr. Daniela Trojovská