Florbalový turnaj Pohár hejtmana Plzeňského kraje

Vážení sportovní nadšenci, přinášíme vám reportáž z florbalového turnaje Pohár hejtmana Plzeňského kraje, který byl tentokrát vypsán pro kategorii 6.-7. tříd. V základní skupině jsme se nejprve střetli s týmem Heyrovského, kde nám vyšlo prakticky vše, a vyhráli jsme drtivým skóre 15:2. V dalším utkání jsme vybojovali důležité vítězství proti skvělým soupeřům z 15. ZŠ a tím i postup do dalších bojů. Ve čtvrtfinále na nás však čekal soupeř z nejtěžších (14. ZŠ), jehož hráči se již viděli v semifinále. My jsme však překvapili houževnatým, obětavým a bojovným výkonem. S podporou skvělé střelby jsme nelítostný boj dovedli až do závěrečných samostatných nájezdů, kde rozhodly pevnější nervy a zdravé sebevědomí v náš prospěch. Mohli jsme se tak těšit na dalšího soupeře pro boj o finále. Po nadějném průběhu utkání jsme bohužel nezvládli závěr a nešťastným gólem prohráli o jednu branku 5:6. V boji o 3. místo jsme po divokém začátku utkání zvedli hlavu, závěr nám však opět nevyšel. Po prohře 5:6 jsme obsadili neoblíbené 4. místo, odcházeli jsme však se vztyčenými hlavami a uznáním našich soupeřů. Osobně bych rád poděkoval všem hráčům, kteří na hřišti nechali opravdu všechno. Byla radost vás sledovat, kluci.

Naši školu reprezentovali:
Martin Ježek, Luboš Chamrad, Ondra Sochor, Lukáš Páník, Martin Štěbra, Kryštof Šesták, Petr Švec, Matěj Bočan, Pavel Gottwald a Jakub Lindaur.

Všem reprezentantům blahopřejeme ke skvělé reprezentaci naší školy.
Zpracoval Pavel Pelcr