•

Fotbalový turnaj Coca-Cola Cup

Vážení sportovní příznivci, 6. října se na hřišti TJ Sokol Letná uskutečnila kvalifikace fotbalového turnaje Coca-Cola Cup. V prvním zápase jsme nastoupili proti nevyzpytatelnému soupeři z 25. ZŠ. Po skvělém výkonu především ve 2. poločase jsme zaslouženě zvítězili 4:1. V dalším utkání nám v cestě za vytouženým postupem stál tým z 22. ZŠ, který byl plný výborných fotbalistů. Fantastické individuální výkony několika našich hráčů byly však podpořeny příkladným bojovným přístupem všech ostatních a tím se zrodilo překvapivé vedení po 1. poločase. Ve druhém dějství jsme připustili zdramatizování utkání a po dvou rychlých inkasovaných brankách dokonce ztráceli naději na postup. Parádním gólem několik minut před koncem jsme však dosáhli vytoužené remízy a tím i postupu do dalšího kola. Další díl fotbalového příběhu se uskuteční 3.11. opět na domácím hřišti TJ Sokol Letná.