•

Fotbalový turnaj Coca-Cola cup

Fotbalový turnaj Coca-Cola cup - kvalifikace

Vážení sportovní přátelé a příznivci naší školy, rádi bychom vás seznámili s výsledkem kvalifikace fotbalové soutěže Coca-Cola cup o postup do základních skupin. Toto utkání s 22. ZŠ se uskutečnilo na fotbalovém hřišti TJ Sokol Letná ve středu, 1. 10. 2014 od 9:15. Naši chlapci nastoupili k utkání zodpovědně a velice bojovně. Prvních 10 minut nebylo z naší strany vůbec špatných, i když náš brankář nás několikrát podržel. Postupem času však soupeř převzal otěže zápasu a naše družstvo se začalo věnovat především defenzivě. Do šaten jsme odcházeli za nepříznivého stavu 0:2. Po přestávce se bohužel obraz hry příliš nezměnil a soupeř hrozil z každého útoku. Po další obdržené brance jsme však díky individuální akci Jakuba Míky zaznamenali čestný střelecký úspěch. Konečný stav utkání byl 1:4. Chlapcům je potřeba poděkovat za snahu především v prvním poločasu, naopak později nám docházeli morální i fyzické síly. Přesto jsme dle jejich slov uhráli nejlepší výsledek za poslední roky, měla by to být motivace do další práce!

Naší školu reprezentovali: brankář Karel Domin, hráči Tomáš Pavel, Karel Spáčil, Pavel Tesař, Michal Čerepjuk, Josef Kadlec, Roman Vaník, Erik Ščurko, Jakub Míka, Daniel Kohút, Václav Švarc, Daniel Kořenek, Tomáš Borkovec, Denis Strašík, Pavel Fotr, rozhodčí David Tureček a René Albrecht.