Pohybem k vítězství!

Pohybemvítězství!
Je tu soutěžní výzva pro každého, která nás zvedne
z postele, od počítačů a podpoří naše zdraví a dobrou náladu!

Soutěž tříd, které budou soupeřit nejen proti sobě navzájem, ale i proti týmu pedagogů.
Zúčastnit se může každý, a svým pohybem tak pomoci své třídě k vítězství. Stačí k tomu pouze chytrý telefon a Vaše chuť.
Cílem je zdolat chůzí, během, během na lyžích nebo jízdou na kole co nejvíce kilometrů.
K tomu potřebujete chytrý telefon s nainstalovanou aplikací pro měření vzdálenosti, rychlosti. My doporučujeme aplikaci EPP, kterou si můžete stáhnout na stránkách www.pomahejpohybem.cz, a tím zároveň podpořit vybraný charitativní projekt. Vámi nasbírané kilometry se převedou na body, které můžete kdykoliv věnovat některému z aktuálně nabízených projektů. Nadace ČEZ, i díky Vám, poté projekt podpoří konkrétní stanovenou částkou.

Vaším úkolem je vyfotit Váš výkon a zaslat výsledek s Vaším jménem a třídou na email: MichelovaKr@zs28.plzen-edu.cz
Výkony zasílejte vždy v den, kdy jste danou aktivitu uskutečnili.
Vaše kilometry budou zaznamenány do tabulky Vaší třídy a průběžně budete informováni o aktuálním stavu soutěže. Samozřejmostí je dodržování pravidel soutěže a ducha fair play. Nejlepší třída z 1. a z 2. stupně bude odměněna. Dále odměníme i 5 nejlepších žáků z 1. stupně a 5 nejlepších žáků z 2. stupně ostatních tříd.

PRAVIDLA:
Cíl:Zdolat co nejvíce kilometrů
Termín: 7.1.2021 – 31.1.2021
Pro koho je soutěž určena: Zúčastnit se může každý žák a každý pedagogický pracovník 28. ZŠ

PODROBNÁ PRAVIDLA:
A) Vaším úkolem je vyfotit Váš výkon v aplikaci a zaslat na email
B) Vaše aktivita bude zaznamenávána a přepočítána průměrem na počet žáků ve třídě
C) Dodržuj fair play (zaznamenej jen své výsledky apod.)

TAK KDO VYHRAJE?!
Vytvořila Kristýna Michelová