•

Sportovní den žáků 2. stupně

Vážení sportovní nadšenci,

v pátek 19.6. 2015 se na naší škole uskutečnil Sportovní den, který byl určen pro žáky 2. stupně. Žáci soutěžili v kategoriích 6.  -7. tříd a 8. - 9. tříd. Po slavnostním zahájení byla pro žáky připravena první soutěž, která se skládala z mnoha disciplín (např. běh 60m, vytrvalostní běh, různé varianty skoků a hodů, minové pole, ..). Zde zvítězili žáci ze 7. B a 8.A. V další fázi se uskutečnil fotbalový turnaj pro chlapce a turnaj v přehazované pro dívky. Mezi chlapci zvítězily třídy 7.A  a  8.A, mezi dívkami třídy 6.B a 9.A. Po celý den byly k vidění velice kvalitní výkony a týmová atmosféra. V některých disciplínách se zapojili také třídní učitelé, aby doplnili početní stavy svých zdravotně zdecimovaných tříd. I to však napomohlo velice příjemné atmosféře, která vyvrcholila závěrečným slavnostním vyhlášením výsledkům.

Děkujeme všem žákům, kteří se aktivně zúčastnili Sportovního dne a také těm, kteří přišli podpořit spolužáky, případně pomoci v rámci organizace jednotlivých disciplín.