5. a 6. místo v celorepublikové soutěži Robosoutěž 2017

30. 4. 2017

V pátek 28. dubna 2017 se na FEL ČVUT uskutečnilo celorepublikové klání družstev žáků ZŠ a víceletých gymnázií. Naši školu reprezentovala… Více

Dejte hlas svému favoritovi!

28. 4. 2017

Celostátní výtvarná soutěž „Pohádkové čarování s KuliFerdou“ spěje do finále. Úkolem dětí bylo upravit pohádku o Červené Karkulce a … Více

1.místo v mezinárodní výtvarné a keramické soutěži DEN ZEMĚ 2017

25. 4. 2017

V mezinárodní výtvarné a keramické soutěži, která se uskutečnila v rámci celosvětové ekologické akce DEN ZEMĚ 2017, se umístily na 1. místě… Více

Bronzové medaile z Krajského kola přeboru školních družstev v šachu

11. 4. 2017

Ve čtvrtek 30. 3. v Nepomuku se pořádalo krajské kolo Přeboru školních družstev v šachu. Družstvo naší školy získalo právo na účast, neboť… Více

Mezinárodní literární a výtvarná soutěž Evropa ve škole – krajské kolo

5. 4. 2017

V krajském kole výtvarného a literárního projektu evropských škol nazvaného Evropa ve škole, získali cenu tito žáci:Ve výtvarné části v 1.… Více

Viktoriáni si vybrali naši vlajku!

30. 3. 2017

FC Viktoria Plzeň letos vyhlásila velkou soutěž pro všechny základní školy, se kterými spolupracuje. Zadání bylo jednoduché – navrhnout vzhled vlajky… Více

Plzeňská šachová liga

24. 3. 2017

Každý rok se hraje PŠL. Hraje se v areálu Západočeské univerzity na Borských polích v prostoru fakulty aplikovaných věd. Zde mají… Více

Přehlídka dětských recitátorů

13. 3. 2017

V sobotu 11. března 2017 se ve Středisku volného času Radovánek v Plzni uskutečnilo okresní kolo Přehlídky dětských recitátorů 2017.… Více

Výtvarná soutěž Sklo v keramice

10. 1. 2017

Ve výtvarné soutěži, pořádané časopisem Golem, se umístila Anna Lukešová z 9. A na 3. místě. Námětem soutěže byl ručně modelovaný keramický… Více

3. místo FIRST LEGO LEAGUE

4. 12. 2016

Žáci naší školy se umístili ve velké konkurenci domů dětí a mládeže, středních škol a gymnázií na 3. místě v republikovém kole… Více

1. místo v krajské soutěži Západočeských komunálních služeb za celkové množství vybraného sběrného papíru

27. 6. 2016

Naše škola se umístila na 1. místě v letošní krajské soutěži Západočeských komunálních služeb za celkové množství vybraného sběrného… Více

Výstava v DEPU

27. 6. 2016

Během letošního roku se naše škola zapojila do soutěže Viktorka do škol! Děti měly za úkol namalovat fotbalisty z plzeňského klubu Viktoria.… Více

Projekt Edison na 28. ZŠ

27. 6. 2016

V týdnu od 13. 6. do 17. 6. 2016 proběhl na 28. ZŠ mezinárodní projekt Edison. Tento projekt je organizovaný studentskou organizací AIESEC… Více

Aquatlon

15. 6. 2016

Vážení sportovní nadšenci,naši vybraní obojživelní sportovci se zúčastnili krajského kola v Aquatlonu, který se skládal z plaveckého a … Více

Okresní kolo Pythagoriády

13. 6. 2016

Dne 23. 5. se konalo okresní kolo Pythagoriády, kterého se zúčastnilo 46 žáků a žákyň ze základních škol okresu Plzeň-město. Za 2. stupeň… Více