•

Úspěchy školy

Ocenění v mezinárodní výtvarné soutěži Z Krakonošova herbáře

12. 6. 2019

5. června byla vyhodnocena mezinárodní výtvarná soutěž „Z Krakonošova herbáře“. Práce dětí z Polska, Německa a České republiky byly… Více

Ocenění ve výtvarné soutěži „PŘIJELA K NÁM POUŤ“

31. 5. 2019

Ve výtvarné soutěži „Přijela k nám pouť“, kterou vyhlásil Doubravecký klub, zařízení Městského obvodu Plzeň 4, byla oceněna práce Sylvie… Více

Ocenění v celostátní výtvarné soutěži Moje oblíbená rostlina

21. 5. 2019

V celostátní výtvarné soutěži nazvané Moje oblíbená rostlina získala Kristýna Hosnedlová z 3.A za svůj keramický kachel 1. místo. V … Více

Ocenění v celostátní výtvarné soutěži Pestrý svět

10. 5. 2019

V celostátní výtvarné soutěži na téma Hudba získala Jana Jindřichová z 3. A hlavní cenu za keramickou práci „Oslava“ a Nina Budnykova… Více

Ocenění v krajském kole celostátní výtvarné soutěže Evropa ve škole

25. 4. 2019

Kolektiv žáků - Sára Senášiová (2.r), Adéla Takačová (2.r), Veronika Černá (2.r), Tereza Heková (2.r), Vojtěch Brejcha (3.r), Lucie Buberlová (5.r),… Více

Celostátní výtvarná soutěž Pestrý svět 2019 - školní kolo

20. 4. 2019

Neviditelná výstava pořádá 4. ročník výtvarné soutěže Pestrý svět, jejímž cílem je vytvořit práce, které zpracují dětské zážitky z hudby… Více

Šachové naděje na 28. základní škole

3. 4. 2019

Plzeňská 28. základní škola slaví úspěchy svých šachistů. Královská hra je zde podporována formou kroužku a žáci se pravidelně účastní soutěží… Více

Celostátní výtvarná soutěž Památníku Terezín - školní kolo

28. 3. 2019

Památník Terezín vyhlašuje již XXIII. ročník celostátní výtvarné soutěže s tématem „Jsem tu bez rodiny“. Motto soutěže vyjadřuje situaci mnoha… Více

Mistr České republiky v šachu

26. 3. 2019

Zúčastnil jsem se mistrovství České republiky v šachu, které se konalo v Koutech nad Desnou od 9. do 16. 3. 2019. Byl to týdenní… Více

26. 3. 2019

Úspěšná recitátorka

22. 3. 2019

V sobotu 16. března 2019 proběhlo ve středisku Radovánek okresní kolo přehlídky dětských recitátorů. Naši školu ve II. kategorii reprezentovala… Více

Školní kolo celostátní výtvarné soutěže Moje oblíbená rostlina

18. 3. 2019

„Moje oblíbená rostlina“ je název celostátní výtvarné soutěže pořádané Českým zahrádkářským svazem. Děti vytvořily v keramické dílně zajímavé… Více

Obvodní kolo recitační soutěže

21. 2. 2019

V úterý 19. února 2019 se na naší škole konalo obvodní kolo recitační soutěže. Celkem se soutěže zúčastnilo dvacet sedm žáků z Doubravky a … Více

Školní kolo celostátní výtvarné a literární soutěže Evropa ve škole

8. 2. 2019

Národní institut pro další vzdělávání a Český národní komitét pořádají pro děti již 28. ročník literární a výtvarné soutěže Evropa ve škole… Více