•

Úspěchy školy

5. místo v mezinárodní soutěži First Lego League

6. 12. 2018

V sobotu 1. prosince jsme s naším robotickým týmem  Plecháči vyrazili na regionální kolo v mezinárodní soutěži First® Lego® League do… Více

Okresní soutěž ve šplhu na tyči

21. 11. 2018

Ve středu 21. 11. se ve sportovní hale 22. ZŠ v Plzni uskutečnila pod záštitou Asociace školních sportovních klubů okresní soutěž ve šplhu na… Více

Logická olympiáda

8. 11. 2018

V pátek 2. listopadu proběhlo krajské kolo logické olympiády. V kategorii 3. – 5. tříd se jej z naší školy zúčastnilo šest žáků – dva… Více

V soutěži škol ve sběru papíru jsme vítězové

25. 6. 2018

Se závěrem školního roku přišla dobrá zpráva od organizátora soutěže, kterým je společnost Západočeské komunální služby. 28. základní škola byla… Více

Ocenění v ústředním kole celostátní výtvarné soutěže Evropa ve škole

31. 5. 2018

V ústředním kole výtvarné soutěže Evropa ve škole získali Čestné uznání za kolektivní práci „Letní škola budoucnosti“ tito žáci:J. Reinwart 4.C, J.… Více

Umístění v celostátní literární soutěži Malá Proseč Terézy Novákové

24. 5. 2018

Druhé místo v kategorii 4. – 5. třída získala Alžběta Písková za prózu s názvem „3-2-1-Start“. Třetí místo v kategorii 6. – 7.… Více

Ocenění v krajském kole celostátní výtvarné soutěže Evropa ve škole

17. 5. 2018

V krajském kole celostátní výtvarné soutěže Evropa ve škole získali ocenění žáci, kteří vytvořili kolektivní keramickou práci s názvem… Více

Regionální kolo celostátní výtvarné soutěže Já jsem tvůj člověk

12. 5. 2018

Vztah člověka k obyvatelům živočišné říše vyjádřily děti svými keramickými pracemi a regionální kolo má již své vítěze:Karolína Mikutová ,… Více

Ocenění v celostátní výtvarné soutěži Zahrádka pro všechny generace

9. 5. 2018

V celostátní výtvarné soutěži na téma "Zahrádka pro všechny generace" získali naši žáci za keramiku 3 krásná umístění:2. místo Lucie Fišerová 4.C3.… Více

Mc Donald´s cup 2018

27. 4. 2018

V posledním dubnovém týdnu se už tradičně naši žáci z 1. stupně zúčastňují celorepublikové fotbalové akce s názvem Mc Donald´s cup.… Více

Umístění v mezinárodní výtvarné soutěži Kostelničákov ornament 2018

25. 4. 2018

Druhé místo v kategorii 11 – 15 let (5. – 9. ročník ZŠ) na mezinárodní výtvarné soutěži Kostelničákov ornament 2018 získala naše žákyně, Leona… Více

Matematická olympiáda

24. 4. 2018

Dne 17. 4. se konalo okresní kolo matematické olympiády v kategorii 6. – 8. ročníku. Naši školu zastupovalo sedm žáků napříč ročníky.… Více

Školní kolo celostátní výtvarné soutěže Já jsem tvůj člověk

10. 4. 2018

Projekt klubu dětských knihoven vstoupil již do jedenáctého ročníku. Letošním tématem je zvíře. Anebo ještě lépe: vztah člověka k obyvatelům… Více

Školní kolo celostátní výtvarné a literární soutěže Evropa ve škole

14. 3. 2018

Soutěž je vyhlašována každoročně Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a v České republice probíhá od roku 1992. Je… Více

YPEF - Mladí lidé v evropských lesích

28. 2. 2018

V plzeňském arboretu Sofronka se dne 27. 2. uskutečnilo krajské kolo mezinárodní soutěže ve znalostech o lesních společenstvech.… Více