Lyžařský výcvik

Je devět hodin ráno a my se pomalu scházíme na vlakovém nádraží u věhlasné sochy hutníka. Někdo si jen tak povídá, někdo kupuje sladkosti a chipsy. Netrvá to dlouho a všichni bereme lyže, kufry a batohy s lyžáky a společně nastupujeme do vlaku, který nás odváží vstříc sněhovým radovánkám do Železné Rudy.
Poté, co jsme se dovlekli do hotelu, únava z nás rázem opadá a hurá na lyže! Následuje večeře a večerní program. Při něm nám byly oznámeny důležité informace a sdělena pravidla, která jsme se po celý pobyt snažili dodržovat.
A pak už jsme čas trávili na sjezdovce, užívali si lyžování a těšili se výborné náladě. Užili jsme si spoustu zábavy. Večer jsme stavěli sněhuláky a koulovali se.
Ve středu jsme namísto lyžování vyrazili do Železné Rudy. Tam jsme měli rozchod, který jsme povětšinou strávili v kavárně, kde jsme si dopřáli, co jsme chtěli. Po návratu do hotelu následoval večerní program jako každý večer.
Ve čtvrtek už jsme zase lyžovali a těšili se na večerní diskotéku. Objednali jsme si pizzu! Užil si to, myslím, úplně každý.
V pátek nás čekala cesta domů. Ráno jsme balili kufry a rozdávali si diplomy za sportovní výkony na lyžích, ale i za taneční kreace na diskotéce. Cesta domů probíhala v přátelském duchu, jedinou chybou bylo, že vše příliš rychle uteklo.
Lyžařský kurz skončil a já tímto děkuji všem za parádní týden.

Zpracovala Bára Bártová 7.C