Mezinárodní výtvarná soutěž Malujeme po síti

Český rozhlas a T- Mobile vyhlašují v letošním roce již XVI. ročník této soutěže. Téma „Báje, pohádky a pověsti“ je dětem velice blízké. A proto se do soutěže zapojili žáci od těch nejmenších až po čtrnáctileté. Někteří malovali, jiní raději tvořili prostorové práce. Všichni měli ze svého díla radost a ty nejlepší práce posíláme do soutěže.

Díla vyhodnotí ve dvou kolech porota složená ze známých osobností České republiky. Originály vítězných prací soutěže budou vystaveny od června v Musaionu – Národopisné expozici NM v Letohrádku Kinských. V digitální podobě budou k vidění na internetových stránkách Českého rozhlasu www.rozhlas.cz/malujeme. Také bude udělena Cena veřejnosti. Dejte svůj hlas kamarádům od května na www.rozhlas.cz/malujeme.
Zpracovala Jana Tomanová