Závěrečné prezentace žáků 5. A

18. a 19. 5. 2015
V pondělí 18. 5. a v úterý 19. 5. odpoledne proběhly za účasti rodičů, prarodičů a rodinných příslušníků prezentace závěrečných prací žáků 5. A. Témata si žáci volili sami. Měli tak možnost zabývat se tím, co je zajímá, v čem jsou dobří. Dostali příležitost k uplatnění získaných znalostí a dovedností. Na zvoleném tématu pracovali ve škole v hodinách Informační a komunikační technologie. Svými vystoupeními přesvědčili posluchače, že dokáží samostatně pracovat na dlouhodobém úkolu a poradí si se zpracováním informací z různých zdrojů. Prezentací před rodiči si posílili své sebevědomí a důvěru v sebe sama.
Mgr. Daniela Trojovská

Jak se cítili:

Před prezentací jsme měla velkou trému, ale když jsem skončila, měla jsem chuť to předvést ještě jednou. Při vlastní práci jsem se dozvěděla, jaký je rozdíl mezi piánem a klavírem. Piáno má struny svisle a klavír položené.
Anežka Šlesingerová

Měl jsem strach, že řeknu něco špatně. Nakonec se mi prezentace povedla a jsem na sebe pyšný.
                        Ondřej Felix

Byl jsem nervózní a měl trému. Nebylo to oprávněné.
Martin Kubát

Před prezentací jsem byl dost nervózní. Ale potom mi spadl kámen ze srdce.
Daniel Bezděk

Naplněný energií, veselý, nápaditý, plný emocí.
Tadeáš Bíman

Nervozita, trochu sebejistoty, strach z přeřeknutí, nakonec dobrý dojem.
Florián Liška

Cítila jsem se nervózní. Ale nakonec jsem překonala svůj strach.
Helena Rožmberská

Při prezentaci jsem měla trému, když jsem skončila, měla jsem pocit úspěchu.
Kateřina Tumpachová

Před prezentací jsem cítil velkou trému. Měl jsem strach, ale těšil jsem se, až ukáži, co jsem udělal. Prezentace mě zlepšila v mluvení.
Jan Pešek

Měla jsem trému. Zkusila jsem si prezentovat svoji práci před více lidmi. (Bábovka byla dobrá)
Marie Kužvartová

Pře svou prezentací jsem měla strach, protože kdybych udělala nějakou chybu a ještě před rodiči, tak bych se zbláznila! Ale po prezentaci jsem na sebe byla hrdá, že jsem to zvládla.
Tereza Sýkorová

Prezentace mě bavila, protože jsem opět mohla vystupovat před lidmi. Byla jsem natěšená a klidně bych si to zopakovala.
Tereza Baranová

Neměl jsem se obávat, že to zkazím. Nakonec se mi to povedlo. Zkusil jsem si vystoupit poprvé před rodiči.
Martin Lindner

A co rodiče?
Bylo to moc pěkné. Moc se mi líbilo, jak děti dokážou s nadšením povídat o něčem, co je opravdu zajímá a baví. Překvapilo mě, kolik dětí je ve své činnosti (ať už ve sportu nebo hudbě) velice úspěšných.
Kateřina Lindnerová