Aquatlon

Vážení sportovní nadšenci,

naši vybraní obojživelní sportovci se zúčastnili krajského kola v Aquatlonu, který se skládal z plaveckého a běžeckého úseku. Za krásného slunečného počasí jsme se sešli u Boleveckého rybníka, kde byl závod skvěle připraven. V soutěži družstev jsme obsadili shodně 5. místa v kategoriích 4. - 5. tříd a 6. - 7. tříd. Fantastického individuálního úspěchu pak dosáhl Ondra Sochor ze 7.B, který zvítězil ve své kategorii po nezapomenutelném běžeckém finiši v cílové rovince a stal se krajským šampionem! Dalších vynikajících výsledků v individuálních kategoriích dosáhli Petr Švec (5. místo) a Tomáš Nový (6. místo).

Naši školu reprezentovali: Agáta Janochová, Adéla Schinabková, Petr Švec, Jan Berka, Ondra Sochor, Vít Lempera, David Jánský, Tomáš Nový, Jan Kdolský, Anna Skalská, Klára Lukešová, Tim Lenghart a Filip Nový.

Všem sportovcům blahopřejeme ke skvělé reprezentaci naší školy!!!

Zpracoval: Pavel Pelcr